HAKKIMIZDA

Seri iş ilanları alanına yepyeni bir soluk kazandırmak için yola çıktık ve firmaların istihdam sürecini kısaltacak bir strateji ile sizlere hizmet veriyoruz. Firmaların ve iş arayanların, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerin sağladığı kolaylıklardan maksimum düzeyde istifade etmesini sağlıyoruz.

Muhasebecv.com olarak muhasebe departmanında çalışacak bir elemana ihtiyacı olan firmaların iş ilanlarını, bu alanda görev almak isteyen ve iş arayanlar ile buluşturuyoruz. Türkiye’de, muhasebe alanında aktif olan istihdam piyasasına muhasebecv.com ile yön vermek temel hedeflerimiz arasında yer alıyor.

En temel ilkemiz ise en doğru istihdam eşleşmesini sağlamaktır. Bu anlamda hızlı ve kolay kullanılabilen bir ara yüze sahip olan muhasebecv.com, zaman kaybının önüne geçerek eleman arayan firmaların doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını ücretsiz sağlıyor.

Firmaların geniş kitlelere iş ilanlarını duyurabilmesi için en doğru platform olan muhasebecv.com, ‘gizlilik prensibi’ ile hareket eder. Sitemizin alt yapısı ve yazılımı da gizlilik esası dikkate alınarak hazırlanmıştır. Tüm firmalar muhasebe alanında iş ilanlarını güvenle sitemiz üzerinden yayınlayabilir.

En yeni dijital teknolojiler ile donatılmış olan muhasebecv.com her geçen gün daha fazla sayıda aday ile işvereni buluşturmayı misyon edinmiştir. Doğru işi doğru eleman ile buluşturmak amacıyla çıktığımız bu yolda sizlerden aldığımız güç ve güvenle büyüyor ve iş bulma, işe alım süreçlerini her geçen gün daha da kolaylaştırmaya devam ediyoruz.

 

DİĞER SAYFALARIMIZ: